Hlavní obsah
 

Pětimetrová krajta na Zlínsku stále uniká, policie hledá muže z videa

Policie na Zlínsku stále marně pátrá po krajtě tmavé, která o víkendu unikla z jednoho podniku v Otrokovicích. V souvislosti s případem hledají policisté rovněž svědka, kterého zachytila bezpečnostní kamera v době, kdy zvíře zřejmě zmizelo.

 
Pětimetrová krajta na Zlínsku stále uniká, policie hledá muže z videa

Policisté prohledali podle mluvčí Lenky Javorkové dům i okolí a přilehlé průmyslové budovy. „Kolegové kontrolovali i okolí panelových domů a prošli i lokalitu Štěrkoviště. Zaměřili se také na stromy a další místa, kde by se mohl plaz schovat. Pátrání je prozatím bezvýsledné,“ upřesnila v pátek mluvčí.

„Policisté žádají o pomoc při ztotožnění svědka na kamerovém záznamu. Jedná se o muže, který v neděli kolem čtvrté hodiny ranní procházel poblíž objektu, odkud had zmizel. Kdo by muže poznal, ať volá linku 158 nebo zajde přímo na otrokovické obvodní oddělení policie,“ uvedla Javorková.

Krajta má žlutooranžovou barvu s bílými ornamenty, je dlouhá asi pět metrů a váží zhruba 60 kilogramů. Had sice není jedovatý, jedná se o škrtiče, policie ale varuje případné nálezce, aby na hada nesahali a volali hned policii.

Odchycená krajta (ilustrační foto).

Foto: MP Praha

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků