Hlavní obsah
Opilec vjel podle svědků přímo pod kola projíždějící sanitky. Foto: Petr Nový, Novinky

Opilý cyklista vjel pod kola sanitky s pacientem

Opilý cyklista vjel v noci na středu pod kola sanitky rychlé zdravotnické pomoci, které právě převážela pacienta. Nehoda se stala nedaleko Lysé nad Labem. Podle informací Novinek začal cyklista z ničeho nic odbočovat vlevo právě ve chvíli, kdy se ho sanitka snažila předjet.

Opilec vjel podle svědků přímo pod kola projíždějící sanitky. Foto: Petr Nový, Novinky
Opilý cyklista vjel pod kola sanitky s pacientem

Nehoda se stala kolem jedné hodiny ráno, když posádka záchranné služby převážela pacienta do nemocnice. Cyklista jel, podle informací Novinek, uprostřed svého jízdního pruhu a řidič se ho snažil objet. V tom okamžiku ale muž na kole začal bez jakéhokoli znamení odbočovat vlevo a vjel přímo pod kola sanitky.

Vůz narazil do zadního kola bicyklu a kolo bylo vymrštěno na přední sklo sanitky a zničilo ho. Muž utrpěl poranění na hlavě a musel být převezen do nemocnice. Okolnosti nehody vyšetřují policisté.

„Sanitka převážela na majáky pacienta do nemocnice v Nymburku, řidič před cyklistou zpomalil, ten přesto vjel vozu přímo pod kola. Pro cyklistu vyjela další posádka z Nymburka, která ho také převezla do nemocnice,“ řekla Novinkám mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků