Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Opilec vyzýval strážníky na souboj a chtěl na ně poštvat imaginárního psa

Nečekaný průběh nabrala patrola brněnských strážníků v Kurské ulici. Stráži zákona si totiž všimli muže, který měl kolem sebe rozházené věci. Protože byl zjevně opilý, strážnici jej oslovili. Na výzvu k prokázání totožnosti však muž reagoval tím, že začal vrávoravě vyzývat strážníky na souboj a hrozil, že na ně poštve psa. Žádné zvíře ale nikde neměl.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Opilec vyzýval strážníky na souboj a chtěl na ně poštvat imaginárního psa

„Kromě toho se opakovaně pokusil z místa odejít a jeho agresivita se vystupňovala do té míry, že ho strážníci museli spoutat a za jejich asistence pak přivolanou sanitkou zamířil přenocovat na záchytnou stanici. Až ráno, kdy měl být propuštěn, vyšlo najevo, že se jedná o čtyřiatřicetiletého muže v celostátním pátrání,“ popsal mluvčí městské policie Pavel Šoba.

Muž tak skončil rovnou v rukou republikových policistů, kteří dorazili ověřit jeho totožnost. Případem se nyní bude zabývat správní orgán.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků