Hlavní obsah

Opilec ujížděl strážníkům noční Prahou s proraženou pneumatikou

Pražští strážníci pronásledovali v neděli večer služebním vozem řidiče ujíždějícího ulicemi v Libni. Nakonec se jim podařilo řidiče předjet a zablokovat. Opilý muž se pokusil utéct, v tom mu strážníci zabránili a přivolali policisty.

Opilec ujížděl strážníkům noční Prahou s proraženou pneumatikou

Strážníci si podivné jízdy vozu všimli v Praze 8 po dvaadvacáté hodině. „Auto jelo od křižovatky Balabenka, riskantní a bezohlednou jízdou ohrožovalo lidi v okolí. Řidič jel rychle, zatáčky projížděl smykem,“ řekla mluvčí strážníků Radka Bredlerová.

Na výzvy k zastavení řidič nereagoval a strážníkům začal ujíždět. Těm se nakonec podařilo mu zablokovat cestu. Hned po vystoupení z vozu byl z řidiče cítit alkohol. Ani nyní muž na strážníky nereagoval a pokusil se utéct.

„Útěk se mu nezdařil, neboť ho strážníci zadrželi a předali přivolaným policistům. Dechová zkouška ukázala 1,22 promile alkoholu,“ doplnila Radka Bredlerová.

Muž navíc řídil automobil nezpůsobilý k provozu, s propadlým technickým oprávněním, s nabouraným blatníkem a proraženou přední pneumatikou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků