Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Onanistu z nádraží poznala žena při rekognici

Kriminalisté vypátrali muže, který je podezřelý, že letos v lednu onanoval na nádraží v Pačejově na Klatovsku před 49letou ženou. Už ho obvinili z přečinu výtržnictví. Právu to potvrdila policejní mluvčí Dagmar Brožová. Podle ní jde o 74letého místního muže.

Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Onanistu z nádraží poznala žena při rekognici

Ženu tehdy nestyda zaskočil kolem čtvrté ráno přímo na nástupišti. Se slovy „holčičko, to máš za odměnu, že tady stojíš takhle brzy ráno sama“ se k ní přiblížil na necelé dva metry, stáhl si kalhoty ke kolenům a masturboval přibližně dvě minuty, než přijel vlak. Ještě než do něj žena nastoupila, stačil jí říci, že po ní bude chtít v létě sex.

Policisté později podle popisu vytipovali jako možného podezřelého právě seniora z obce. Ten při prvním výslechu vše popřel. Žena na něj ale bez váhání ukázala během rekognice, kdy ho mezi pěti figuranty bezpečně poznala podle postavy, chůze a hlasu.

V těchto případech se trestní orgány řídí rozhodnutím Nejvyššího soudu v Brně z roku 2016, podle kterého je veřejná masturbace považovaná za jednání narušující pravidla slušného občanského soužití a morálky v takové míře, že je řazena mezi nejzávažnější projevy hrubé neslušnosti a patří mezi zákonné znaky trestného činu výtržnictví.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků