Hlavní obsah

Nepřipoutaný mladík po nárazu vyletěl z passatu i s motorem

V noci na středu krátce po půlnoci se u Rozhovic na Pardubicku stala tragická dopravní nehoda. Ve vysoké rychlosti havaroval mladý řidič Volkswagenu Passat. Mladík nebyl připoutaný a po nárazu vylétl z vozu. Boj o život prohrál při převozu do nemocnice. Náraz byl tak silný, že katapultovaný motor volkswagenu našli hasiči patnáct metrů od vozidla.

Nepřipoutaný mladík po nárazu vyletěl z passatu i s motorem

"Řidič pravděpodobně ve velmi vysoké rychlosti dostal smyk, zcela smetl značku obce Rozhovice a auto skončilo v příkopu. Mladý muž vylétl z vozidla, protože nebyl připoután," uvedla Právu mluvčí hasičů Pardubického kraje Vendula Horáková.

Motor vozu při nárazu uletěl. FOTO: HZS Pardubického kraje

Projíždějící řidič dalšího vozu ihned zastavil a začal oživovat řidiče. S oživováním pokračovali po svém příjezdu hasiči, kteří muže poté předali do péče zdravotnické záchranné službě.

"Mladý řidič při převozu do nemocnice boj o svůj život prohrál,“ dodala Horáková. 

O tom, jak vysokou rychlostí řidič jel, svědčí i to, že hasiči nalezli motor zhruba patnáct metrů od vozidla a spoiler visel na větvi stromu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků