Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Petr Hloušek, Právo

Nahrál si intimní akt s dívkou a pak ho zveřejnil. Mladá žena jej udala

Až dvouleté vězení hrozí dvaadvacetiletému mladíkovi z Uherského Brodu, který je nyní zároveň v podmínce, za zveřejnění intimního aktu s mladou dívkou na sociálních sítích. Kriminalisté jej podezřívají z poškození cizích práv.

Ilustrační foto Foto: Petr Hloušek, Právo
Nahrál si intimní akt s dívkou a pak ho zveřejnil. Mladá žena jej udala

„Na konci října ve Zlíně natočil na svůj mobilní telefon dobrovolný intimní akt s mladší ženou, s níž se seznámil na internetové seznamce, a bez jejího souhlasu tento sestříhaný videozáznam zveřejnil na svém profilu na sociální síti,“ vysvětlila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Mladá žena případ nahlásila na policii. Kriminalistům předala i společnou komunikaci včetně videozáznamu a fotografií, které si ze sociální sítě stáhla. „Muž zpočátku tvrdil, že žena o natáčení věděla a se zveřejněním souhlasila,“ podotkla mluvčí. Kriminalisté ale zjistili opak. Muž se proto nakonec raději přiznal s tím, že vše se stalo pod vlivem alkoholu a lituje toho.

Mladík má již tři záznamy v rejstříku trestů, zejména za výtržnictví a ublížení na zdraví, navíc je do října roku 2022 v podmínce. V případě odsouzení mu proto hrozí až na dva roky nepodmíněně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků