Hlavní obsah

Na sjezdu z Barrandovského mostu se převrátil kamión

Pražskou dopravu zablokoval v úterý v podvečer polský kamión. Řidič zřejmě nezvládl řízení v ostré zatáčce - tzv. myší díře - v ulici K Barrandovu a převrátil se. Komunikace spojuje Jižní spojku s výpadovkami na Plzeň, Karlovy Vary či ruzyňské letiště. Těžká technika se pokouší kamión odstranit více než 12 hodin. Vozidlo blokovalo dopravu ještě ve středu ráno.

Na sjezdu z Barrandovského mostu se převrátil kamión

"Polský kamión se sypkým nákladem nezvládl řízení, jel asi rychle," řekla Novinkám mluvčí pražské policie Eva Miklíková.

Řidič se zranil a byl převezen do nemocnice. V kabině s ním byl i desetiletý syn. "Dítě nebylo připoutáno a při havárii se pořezalo o sklo," doplnila Miklíková.

K nehodě byla přivolána těžká technika, aby kamión vážící 40 tun převrátila zpět na kola. Náklad, pravděpodobně cukr, se naštěstí nevysypal.

Nehoda provoz blokuje od úterního podvečera, policie dopravu odklání a dohlíží na provoz směrem na Smíchov i na Jižní spojku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků