Hlavní obsah
Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Na Mladoboleslavsku zemřeli pod koly vlaků dva lidé

Kolejiště na Mladoboleslavsku se od úterní noci stala osudnými dvěma chodcům. V úterý v noci srazil osobní vlak jedoucí z Mladé Boleslavi muže, který se procházel mimo místa určená veřejnosti. Mimo nástupiště se pohyboval i další muž u Mnichova Hradiště. Také jeho srazil osobní vlak. Oba byli na místě mrtví.

Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Na Mladoboleslavsku zemřeli pod koly vlaků dva lidé

Drážní inspekce (DI) vyloučila možnost zavinění strojvedoucími. Na nepřístupné trati nemohli chodce za žádných okolností vidět. Potvrdil to mluvčí DI Zdeněk Neusar.

V prvním případě u zastávky Mladá Boleslav-město přejel vlak v úterý ve 22:40 třiačtřicetiletého muže, který šel po kolejích. V druhém případě šlo o zhruba čtyřicetiletého muže mezi Bakovem a Mnichovým Hradištěm, který se ocitl v kolejišti v 6:54. Po nehodách byl na obou tratích obnoven provoz.

Podle mluvčího mladoboleslavské policie Ladislava Mareše je vyšetřování teprve na začátku. Také z těchto důvodů neuvedl, zda byli muži pod vlivem alkoholu, ani jejich totožnost. Případné požití omamných látek prokáže až pitva.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků