Hlavní obsah

Na Liberecku se topilo dítě, oživili ho po půl hodině

Ani ne patnáctiletý chlapec se v neděli navečer topil v řece Smědá v Raspenavě na Liberecku. Ve vodě pod splavem zůstal pět až deset minut. Po půl hodině se ho podařilo ale záchranářům oživit. Řekla to severočeská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Na Liberecku se topilo dítě, oživili ho po půl hodině

Neštěstí se stalo okolo 17:30 v ulici U Jezu. "Hoch vlezl do třímetrové hloubky a neuměl plavat. Do Raspenavy přijela sanitka záchranné služby a přiletěl tam i vrtulník," dodala Hyšplerová. Chlapec byl poté převezen do nemocnice.

Tento případ není dnes jediným. Na Děčínsku se utonuli dva lidé. Jedním z nich je devatenáctiletý mladík, který se utopil v řece Ploučnici V Březinách. [celá zpráva]

Druhého utonulého pětatřicetiletého muže vytáhli policisté z říčky Kamenice v Mlýnech. Mluvčí severočeské policie Veronika Hyšplerová řekla, že policisté zatím nevědí, za jakých okolností se utopil. Podle ní muž dnes ráno odešel z domova, jeho tělo bylo nalezeno odpoledne. Případ nyní policisté vyšetřuji.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků