Hlavní obsah
 

Muž onanoval před nezletilou dívkou v pražské tramvaji, natočila si ho

Pražská policie hledá muže, kterého zachytila na mobilní telefon nezletilá dívka, když před ní onanoval během jízdy tramvají. Incident se stal ve Vršovicích v soupravě linky 22. Podezřelému hrozí až dvouleté vězení za výtržnost.

 
Muž onanoval před nezletilou dívkou v pražské tramvaji, natočila si ho

Dívka muže natočila již 25. května kolem 21:30, pátrání po něm ale zatím nepřineslo výsledek. Policie se obrátila na veřejnost s prosbou o pomoc s určením totožnosti podezřelého.

„Muž onanoval v tramvaji před nezletilou dívkou na lince číslo 22 mezi zastávkami Na Hroudě a Slavia,” informovala ve středu o případu mluvčí policie Hana Křížová.

Dívce se muže při onanii v tramvaji podařilo natočit.

Foto: Policie ČR

Policie pracuje hlavně se záznamem dívčina mobilního telefonu, na kterém je muž odhadem středního věku, oblečený v zelených kraťasech a oranžové bundě nebo mikině, jak sedí u okna s rukama rozpohybovanýma v rozkroku a dívá se kolem.

„Pokud byste muže na záběrech poznali nebo víte, kde se zdržuje, okamžitě, prosím, kontaktujte tísňovou linku 158 nebo se dostavte na kteroukoliv služebnu policie. Velmi by nám pomohla jakákoliv informace vedoucí ke zjištění totožnosti tohoto muže,” dodala mluvčí.

Policie podle Křížové případ prověřuje jako výtržnictví, za což hrozí až dvouleté vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků