Hlavní obsah
Muž jezdil na nákupy traktorem a opilý. Foto: Policie ČR

Muž na Uherskohradišťsku měl za traktorem nákupní vozík a jezdil nakupovat

S dodržováním zákonů si příliš hlavu neláme starší muž ze Starého Města na Uherskohradišťsku. Se zákazem řízení a opilý brázdil ulice na malém traktoru. Za traktor navíc připojil nákupní košík plný zboží a ještě naboural policejní auto.

Muž jezdil na nákupy traktorem a opilý. Foto: Policie ČR
Muž na Uherskohradišťsku měl za traktorem nákupní vozík a jezdil nakupovat

Muže za volantem traktoru zastavila hlídka v neděli před půlnocí v ulici Východní. Nadýchal 0,46 promile a řídil, přestože má zákaz řízení. Policisté mu zakázali jízdu a vydali se za dalším případem.

O dvě hodiny později ho však zahlédli znovu, jak uhání na traktoru. Tentokrát ho zastavovali v ulici Velkomoravská, traktorista však nedobrzdil a narazil policistům do služebního auta.

Traktor neměl platnou technickou.

Foto: Policie ČR

„Traktor, za jehož volantem neměl hříšník co dělat, byl celý obklopen nákupem. Dokonce vzadu měl přivázaný nákupní koš, který samozřejmě nebyl jeho. Ten si pořídil za pět prstů u supermarketu,“ uvedla mluvčí policie Milena Šabatová.

Dechová zkouška ukázala 0,36 promile, způsobená škoda při nehodě je 20 tisíc korun.

S mužem, který si jel nakoupit za volantem traktoru, měl co dočinění už před 14 dny strážník městské policie. I tehdy byl opilý a navíc agresivní, proto skončil na služebně.

Policisté muži po posledním případu traktor odebrali. Ve vězení může strávit až dva roky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků