Hlavní obsah
Majitel táhne psa na laně. Foto: MP Želešice

Muž na Brněnsku si vyzvedl odchyceného psa, uvázal ho na lano a táhl za autem

Nepochopitelné jednání řešili tento týden strážníci v Želešicích u Brna. Odchytli toulavého psa a našli jeho majitele. Ten si ho vzápětí převzal, přivázal ho na lano a táhl za autem. Jeho jednání už řeší policie.

Majitel táhne psa na laně. Foto: MP Želešice
Muž na Brněnsku si vyzvedl odchyceného psa, uvázal ho na lano a táhl za autem

Obecní policisté ze Želešic odchytili minulý pátek po upozornění místních obyvatel, že se zvíře toulá v ulicích. Strážníci pak našli majitele, se kterým se spojili, a ten si pak přišel zvíře vyzvednout.

„Ve čtvrtek jsme se dozvěděli, co otřesného následovalo. Pán připevnil svého pejska na autolano, a to následně zahákl za svůj vůz a s nebohým pejskem se rozjel,“ uvedli želešičtí strážníci.

Celý incident podle nich zachytila pouliční kamera. Strážníci prý záznam předali policii s oznámením celého případu. Sami z něj publikovali jen snímek.

Obecní policisté nyní usilují o to, aby byl pes, který incident přežil, majiteli odebrán. „S takovým nepochopitelným, otřesným a neomluvitelným chování majitele psa jsme se ještě nesetkali,“ konstatovali strážníci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků