Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Petr Nový, Novinky

Mladík v Ostravě spadl z mostu, vážně se zranil

Osmnáctiletý mladík spadl ve čtvrtek večer ze Sýkorova mostu v Ostravě. Záchranáři na místě vyslovili podezření na poranění mozku a další zranění. Mladík byl následně transportován do ostravské Fakultní nemocnice. V pátek o tom informoval mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Ilustrační foto Foto: Petr Nový, Novinky
Mladík v Ostravě spadl z mostu, vážně se zranil

Záchranáři dostali informaci o mladíkově pádu před půl jedenáctou večer. Na místo ihned vyjela posádka rychlé lékařské pomoci.

„Osmnáctiletý mladík byl v okamžiku příjezdu záchranářů v bezvědomí a ohrožení života. Zasahující lékař u něj při prvotním vyšetření zjistil poranění hlavy a vyslovil podezření na poranění mozku. Vyloučit nebylo možno ani další zranění,” sdělil mluvčí Humpl.

Pacientovi záchranáři zajistili dýchací cesty, připojili jej k přístrojem řízené ventilaci a provedli další potřebná opatření.

„Následně byl postižený transportován do ostravské fakultní nemocnice, kde byl předán na oddělení urgentního příjmu,” dodal mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků