Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Měl se starat o nemocnou manželku, místo toho ji kopal do hlavy a dupal jí po těle

Více než rok musela snášet bití a urážky žena z Chebu, která byla odkázána na pomoc svého manžela. Útoky vyvrcholily na konci března, když muž ženu kopl do hlavy a dupal po jejím těle. Nyní už čeká na rozhodnutí o vazbě.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Měl se starat o nemocnou manželku, místo toho ji kopal do hlavy a dupal jí po těle

Napadání začalo podle policie na počátku roku 2016. Manželka potřebovala jeho pomoc, protože je dlouhodobě nemocná, muž ji ale místo toho mlátil.

„Tyto útoky se stupňovaly, v lednu tohoto roku skončila žena se zraněním v nemocnici, kde byla několik dní hospitalizována. I přesto případ neoznámila na policii,“ řekla mluvčí policie Zuzana Týřová.

Po opuštění nemocnice útoky pokračovaly až do konce března. „Muž ženu fyzicky napadl údery pěstí do obličeje a poté ji strhl na zem, kopl ji do hlavy a několikrát dupal po jejím těle,“ popsala Týřová.

Poškozená skončila s těžkým zraněním v nemocnici, kde je stále hospitalizována. Tentokrát se již policie o případu dozvěděla a muže zadržela.

Následně byl obviněn z týrání osoby žijící ve společném obydlí, vzhledem k tomu, že tento čin spáchal zvlášť surovým způsobem, hrozí mu v odsouzení trest odnětí svobody na dva roky až osm let. Soud během víkendu rozhodne o vazbě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků