Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Manželé přivezli dceři na studia čtvrt milionu. Ztratili je v brněnském obchoďáku

Tašku v přepočtu se čtvrtmilionem korun ztratili minulý týden kyperští manželé v Brně, kteří chtěli penězi podpořit svou dceru na studiích. Na pomoc se jim vydali strážníci, kteří tašku našli a předali. Nechyběla jediná bankovka.

Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Manželé přivezli dceři na studia čtvrt milionu. Ztratili je v brněnském obchoďáku

Koncem minulého týdne vběhla na služebnu strážníků vystrašená 41letá žena, která jim se slzami v očích řekla, že ztratila část svých úspor ve výši 10 tisíc eur. Peníze chtěla použít na studia pro svou dceru a na podnájem. Tašku ztratila v obchodním centru, kam vyrazila hlídka strážníků.

„Městská policie souběžně informovala i dispečery dopravního podniku a snažila se zjistit, jestli zavazadlo nezůstalo ve vozidle. Strážníci nakonec u obchodního centra tašku opravdu objevili odloženou na lavičce,“ informoval mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Kousek od lavičky byl také manžel ženy, který tašku mezitím hledal. Muž i s taškou následně putoval na služebnu, kde si strážníci ověřili, že jde o majitele, a peníze jim předali. „Uvnitř peněženky zůstala netknutá celá částka, která odpovídá přibližně čtvrt milionu korun,“ konstatoval Ghanem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků