Hlavní obsah
 

Lupiči zavřeli barmanku na šest hodin na WC

Dvojice mladíků přepadla bar a s nožem v ruce požadovala po barmance peníze. Obsluha vydala lupičům třicet tisíc korun. Zloději ji poté uzamkli na toaletě, kde musela počkat šest hodin na svoji kolegyni. Stalo se tak v noci 20. července v Praze na křižovatce ulic Sokolská a Thámova. Ve čtvrtek o tom informovala mluvčí pražských policistů Jana Rösslerová.

 
Lupiči zavřeli barmanku na šest hodin na WC

„Kriminalistům se podařilo zajistit videozáznamy nejen z herny, na kterých je zachycena samotná loupež, ale dokonce i kamerové záznamy z Rohanského nábřeží, kde si dvojice takzvaně mávla na projíždějícího řidiče taxislužby. Ten je odvezl je na prozatím neznámé místo,” sdělila Rösslerová.

Policistům je podoba mladíků známá, ale i přesto prosí veřejnost o pomoc při identifikaci. Souběžně s tím žádají řidiče taxislužby o informace. Ten odvezl lupiče automobilem Škoda Octavia II. generace modré barvy směrem do centra Prahy.

Jeden z lupičů se rozhlíží v herně

Foto: Policie ČR

„Muž, který ohrožoval barmanku nožem, je ve věku kolem 25 let, vysoký mezi 175 až 180 centimetry, střední postavy. Má světlou pleť, asi třídenní strniště a krátké tmavé vlasy, vystříhané po stranách. Na temeni hlavy měl začínající pleš. Oblečený byl do černých kalhot a béžové mikiny s nápisem 'UNDR',” informovala Rösslerová.

Pachatelé na záběru bezpečnostní kamery

Foto: Policie ČR

„Druhý muž je ve věku kolem 20 let, vysoký asi 190 centimetrů, štíhlé postavy. Má krátké světle hnědé vlasy a byl hladce oholený. Oblečený byl do tmavých džínů, černého trička s krátkým rukávem a s nezjištěným znakem na hrudi a na tričku měl oblečenou světle šedou mikinu s kapucí a na zip,” řekla Rösslerová.

V případě jakýchkoli informací ke hledaným mužům kontaktujte policisty na tísňové lince 158. Pachatelům hrozí až desetiletý trest ve vězení za podezření ze spáchání trestného činu loupeže.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků