Hlavní obsah
 

Kamion na Karlovarsku vjel v protisměru do cesty hasičům

Policie pátrá po řidiči kamionu, který vjel v protisměru u obce Andělská hora nedaleko Karlových Varů do cesty hasičům, kteří byli právě na cestě k zásahu. Jak je patrné z videozáznamu, který hasiči zveřejnili, jejich šoférovi se podařilo uhnout na poslední chvíli.

 
Kamion na Karlovarsku vjel v protisměru do cesty hasičům

Nebezpečnou situaci zažili hasiči v neděli, kdy videozáznam rovněž zveřejnili na internetu.

„Jeli k dopravní nehodě nákladního auta u Andělské Hory. V kopci z Karlových Varů na Prahu se těsně museli vyhnout kamionu, který jel dolů z kopce v protisměru,” napsali hasiči.

Hasiči neupřesnili, jakým vozidlem jeli, jejich mluvčí Martin Kasal Novinkám v pondělí sdělil bez dalších podrobností, že se jednalo o zásahové vozidlo.

Andělka

Záběr z kamery auta hasičů při jízdě k zásahu. Hasiči jeli k dopravní nehodě nákladního auta u Andělské Hory. V kopci z Karlových Varů na Prahu se těsně museli vyhnout kamionu, který jel dolů z kopce v protisměru. Nikomu se nic nestalo. Kamera v autě nenahrává zvuk, řidiči kamionu, který přejel plnou čáru do protisměru, tak nemůžeme pustit komentáře hasičů v autě, když mu uhýbali, aby zabránili čelní srážce.

Zveřejnil(a) HZS Karlovarského kraje, www.hzs-kvk.cz dne Neděle 4. srpna 2019

„Nikomu se nic nestalo. Kamera v autě nenahrává zvuk, řidiči kamionu, který přejel plnou čáru do protisměru, tak nemůžeme pustit komentáře hasičů v autě, když mu uhýbali, aby zabránili čelní srážce,” dodali hasiči na sociální síti.

Totožnost řidiče kamionu již zajímá policisty, kteří případ vyšetřují.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků