Hlavní obsah

Kamion na Karlovarsku vjel v protisměru do cesty hasičům

Policie pátrá po řidiči kamionu, který vjel v protisměru u obce Andělská hora nedaleko Karlových Varů do cesty hasičům, kteří byli právě na cestě k zásahu. Jak je patrné z videozáznamu, který hasiči zveřejnili, jejich šoférovi se podařilo uhnout na poslední chvíli.

Kamion na Karlovarsku vjel v protisměru do cesty hasičům

Nebezpečnou situaci zažili hasiči v neděli, kdy videozáznam rovněž zveřejnili na internetu.

„Jeli k dopravní nehodě nákladního auta u Andělské Hory. V kopci z Karlových Varů na Prahu se těsně museli vyhnout kamionu, který jel dolů z kopce v protisměru,” napsali hasiči.

Hasiči neupřesnili, jakým vozidlem jeli, jejich mluvčí Martin Kasal Novinkám v pondělí sdělil bez dalších podrobností, že se jednalo o zásahové vozidlo.

Andělka

Záběr z kamery auta hasičů při jízdě k zásahu. Hasiči jeli k dopravní nehodě nákladního auta u Andělské Hory. V kopci z Karlových Varů na Prahu se těsně museli vyhnout kamionu, který jel dolů z kopce v protisměru. Nikomu se nic nestalo. Kamera v autě nenahrává zvuk, řidiči kamionu, který přejel plnou čáru do protisměru, tak nemůžeme pustit komentáře hasičů v autě, když mu uhýbali, aby zabránili čelní srážce.

Zveřejnil(a) HZS Karlovarského kraje, www.hzs-kvk.cz dne Neděle 4. srpna 2019

„Nikomu se nic nestalo. Kamera v autě nenahrává zvuk, řidiči kamionu, který přejel plnou čáru do protisměru, tak nemůžeme pustit komentáře hasičů v autě, když mu uhýbali, aby zabránili čelní srážce,” dodali hasiči na sociální síti.

Totožnost řidiče kamionu již zajímá policisty, kteří případ vyšetřují.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků