Hlavní obsah
Nahý motorkář při ujíždění havaroval Foto: Policie ČR

Havířovem se proháněl nahý motorkář. Exhibice skončila nehodou

Vlastním očím nevěřily ve čtvrtek odpoledne stovky lidí, kteří v ulicích Havířova na Karvinsku pozorovali zcela nahého motorkáře. Na sobě měl jen přilbu. Poté, co ho začala pronásledovat policejní hlídka, havaroval. Když se ho policisté při výslechu ptali na důvody jeho počínání, odmítl svůj motiv vysvětlit. O případu informovala v pátek mluvčí policie Zlatuše Viačková.

Nahý motorkář při ujíždění havaroval Foto: Policie ČR
Havířovem se proháněl nahý motorkář. Exhibice skončila nehodou

Zběsilá jízda začala na křižovatce ulic Dělnická a Před tratí. „Policejní hlídku předjely dvě motorky. Na jedné seděl oblečený motorkář na stroji černé barvy a s reflexní vestou. Druhý řidič jel na červenočerné motorce a byl naprosto bez oděvu, pouze na zádech měl nápis POLICIE,“ uvedla mluvčí.

Oba motorkáře následně pronásledovala hlídka Policie ČR i městské policie. „Při vyjíždění z kruhového objezdu ve směru na Orlovou před vyznačeným přechodem zastavilo osobní vozidlo Ford Mondeo. Jeden z motorkářů stojící vozidlo objel a v jízdě pokračoval. Druhý, nahý motorkář, svou jízdu nezvládl a do fordu narazil,“ sdělila mluvčí.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Hrozí mu dva roky za mřížemi

Od nehody začal nahý muž utíkat. Pronásledovat ho začal policista obvodního oddělení, jenž mladíka dohonil a společně se strážníky ho zadržel.

Nahý motorkář při ujíždění havaroval

Foto: Policie ČR

Dechová zkouška ukázala, že exhibicionista nebyl pod vlivem alkoholu ani drog. Vyšlo navíc najevo, že není držitelem příslušného řidičského oprávnění a jeho stroj nebyl opatřen registrační značkou. Nehodou způsobil škodu za zhruba 80 tisíc.

„Nahý motorkář ve věku 22 let z Havířova byl zadržen a převezen na služebnu. Ještě týž den mu policisté sdělili podezření ze spáchání přečinu výtržnictví s trestní sazbou až na dvě léta. Je třeba podotknout, že jeho jízda byla nebezpečná a riskantní a v době průjezdu frekventovanými silnicemi se po okolních chodnících pohyboval značný počet osob, včetně dětí,“ dodala mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků