Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

Hasiči se na jižní Moravě srazili s osobním autem, dva zranění

Cisterna dobrovolných hasičů se v neděli srazila s osobním autem na křižovatce nového obchvatu u Lechovic na Znojemsku. Při nehodě se dva lidé lehce zranili, tři děti odvezla sanitka do nemocnice na pozorování. ČTK to potvrdili mluvčí hasičů a jihomoravské záchranky.

Ilustrační foto Foto: Pavel Jaňurek, Novinky
Hasiči se na jižní Moravě srazili s osobním autem, dva zranění

„Dobrovolní hasiči jeli do sousední obce Práče k zásahu. Na křižovatce obchvatu nedaleko obecního úřadu se ale cisterna srazila s osobním autem, v němž jeli dva dospělí a tři děti,“ uvedl mluvčí jihomoravských hasičů Jan Dvořák. Nikdo z hasičů nebyl při srážce zraněn.

„Na místě jsme ošetřili dva dospělé a tři děti. Mladá žena utrpěla lehké zranění hrudníku, mladý muž měl lehké poranění v obličejové části hlavy. Prohlédli jsme i tři malé děti, kojence, batole a dítě na přelomu školního věku. Ani jedno z nich nemělo žádné zjevné zranění. Všichni byli převezeni do znojemské nemocnice, děti pouze na pozorování,“ uvedla mluvčí jihomoravských záchranářů Hedvika Kropáčková.

Doprava v místě nehody, která se stala hodinu před polednem, není omezena, ale až do odstranění následků nehody je třeba místem projíždět se zvýšenou opatrností.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků