Hlavní obsah
Dívka se násilníkovi ubránila pomocí klíčů. Foto: Dana Kysučanová, Novinky

Dívka se ubránila znásilnění, útočníka bodla klíčem do krku

Nevšední odvahu a duchapřítomnost prokázala v úterý v Hranicích na Přerovsku 19letá dívka, když ji ve výtahu panelového domu chtěl zřejmě znásilnit zatím neznámý pachatel. Bodla jej do krku klíčem, načež násilník utekl.

Dívka se násilníkovi ubránila pomocí klíčů. Foto: Dana Kysučanová, Novinky
Dívka se ubránila znásilnění, útočníka bodla klíčem do krku

K události došlo před 18. hodinou. „Pachatel se v přízemí panelového domu postavil do těsné blízkosti za dívku, která zde čekala na příjezd výtahu. Po otevření jeho dveří jí muž vytrhl z ruky igelitovou tašku s nákupem a tašku odhodil. Poškozenou silou natlačil do výtahu čelem ke stěně. Tělem se přitom na ni přimáčkl. Chytil ji silně za levé předloktí a pokusil se jí vytáhnout nahoru úzkou riflovou sukni,“ popsala Právu ve středu událost přerovská policejní mluvčí Michaela Sedláčková.

Mladá žena se podle ní bránila a bodla násilníka do krku klíčem od bezpečnostního zámku dveří. Pachatel se zalekl a utekl. Dívka utrpěla lehké zhmoždění předloktí.

„Případ policisté šetří pro podezření z trestného činu omezování osobní svobody. Pachateli v případě dopadení hrozí až dva roky vězení,“ dodala mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků