Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Milan Malíček, Právo

Čekal na výsledky vyšetření a napadl sestřičku zezadu nožem

Nebezpečný incident vyšetřují policisté ve Znojmě. Podle zdravotníků jeden z pacientů, který čekal na výsledky vyšetření, zničehonic zaútočil na zdravotní sestru nožem. Násilníka zneškodnil zdravotník, který byl poblíž.

Ilustrační foto Foto: Milan Malíček, Právo
Čekal na výsledky vyšetření a napadl sestřičku zezadu nožem

„Případ vyšetřujeme jako nebezpečné vyhrožování,“ sdělil Novinkám v úterý mluvčí policie Petr Zámečník s tím, že kriminalisté již muže obvinili.

Incident se podle mluvčího stal minulý týden v pátek na příjmovém oddělení. Podle sdělení nemocnice, která se o případu v pondělí zmínila na svém facebookovém profilu, měl muž právě čekat na výsledky vyšetření.

„Napadl zcela bezdůvodně nožem sestřičku. Ta byla v době útoku otočená zády. V okamžiku, kdy nad ní stál s napřaženou rukou, ve které držel ostrý zalamovací nůž, se pootočila a uviděla jej. Chtěla mu nůž z ruky vyrazit, což se jí nepodařilo, duchapřítomně však zavolala pomoc,“ napsala nemocnice.

A teď jedna ne moc milá zpráva, nicméně i tyto situace musí zdravotníci řešit a my chceme, abyste to věděli 😲. V minulém...

Zveřejnil(a) Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace dne Pondělí 23. března 2020

Na pomoc přiběhl kolega napadené ženy, který útočníka srazil na zem. Zda to byl lékař, nebo zdravotní bratr, nemocnice neuvedla.

Policie ani nemocnice rovněž neupřesnily věk a národnost útočníka. „Zdravotní problémy pacienta nesouvisely s koronavirovou infekcí. Další podrobnosti nemůžeme sdělit,“ řekla Novinkám mluvčí nemocnice Petra Veselá.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků