Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: HZS Karlovarského kraje

Autobus i auto skončily po nehodě v pražském potoce

Kvůli náledí na západním okraji Prahy havarovaly v sobotu ráno osobní auto a autobus. Obě vozidla skončila v Radotínském potoce. Nikomu se nic nestalo. Silnice spojující Radotín a Zadní Kopaninu je uzavřena.

Ilustrační foto Foto: HZS Karlovarského kraje
Autobus i auto skončily po nehodě v pražském potoce

Nehoda se stala krátce po šesté hodině ranní v ulici Na Cikánce, dvěma cestujícím v autobuse ani nikomu jinému se nic nestalo, sdělila mluvčí hasičů Pavlína Adamcová.

"Autobus skončil na boku a částečně v potoce. Automobil Opel Astra je v potoce na střeše," řekla.

Hasiči očekávají, že by při vyprošťování auta mohly uniknout pohonné hmoty. Proto chrání okolí proti škodám, které by to mohlo způsobit.

Namrzlé silnice mohou být všude

Silnice kloužou i na jiných místech ČR, například v Karlovarském, Královéhradeckém, Pardubickém, Zlínském kraji nebo na Vysočině. Tam policie během rána řešila 15 nehod. U Jihlavy například havarovalo nákladní auto a tři hodiny blokovalo silnici od Havlíčkova Brodu. V kraji v minulých dnech pršelo, silnice jsou stále mokré a ráno začaly namrzat.

Meteorologové před náledím vydali výstrahu, která platila do deváté hodiny ráno.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků