Na obchvatu Loun se srazila felicie s kamionem a při nehodě zahynuli dva muži, jedoucí v osobním autě. Čtyřiatřicetiletý řidič zemřel přímo v troskách vozu a zachránit se nepodařilo ani jeho o dva roky staršího spolujezdce, který se do nemocnice dostal ve velmi vážném stavu. Silnice číslo 7 z Prahy na Chomutov byla asi šest hodin uzavřená.

Mezi Hlásnou Třebaní na Berounsku a Lety u Prahy se odpoledne srazil motocyklista s nákladním autem. Třicetiletý řidič motocyklu byl na místě mrtev. Motorkář zemřel také při nehodě u Soběslavi na Táborsku.

Video

Vážná nehoda, naštěstí bez obětí, se stala dnes v Přerově. Kamión naboural do domu, jehož část se zřítila. Řidič skončil v nemocnici.

Mladý řidič zemřel odpoledne při nehodě u Trhanova na Domažlicku. Se svým autem narazil do stromu. Utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl.

Začátek prázdnin tak navázal na červen, který se letos stal zatím nejtragičtějším měsícem na silnicích. Podle předběžných údajů z policejních statistik během něj zemřelo při nehodách 63 lidí. Je to ale méně než loni, kdy si nehody v červnu vyžádaly 71 životů.