"Kolem půl osmé ráno nalezl náhodný kolejdoucí na křižovatce ulic Topolová a Jabloňová na Praze 10 muže, který bezvládně ležel v tratolišti krve. Přivolaná záchranná služba okamžitě převezla muže s bodným poraněním v oblasti břicha do nemocnice, přímo na operační sál," řekla Rösslerová.

"Na místo ihned vyjeli policisté se speciálně vycvičeným psem, výjezdová skupina kriminalistů a detektivové krajského ředitelství, kteří zjišťují jak bližší okolnosti případu, tak i totožnost doposud neznámého muže," dodala Rösslerová.

K případu vyjížděla i zásahová jednotka, vzhledem k tomu, že kriminalisté měli informace o tom, že v jednom z bytů ubytovny v Topolové ulici se nachází podezřelý muž. "Když však zásahová jednotka násilím vnikla do bytu, nalezla podezřelého, který spáchal sebevraždu. Nicméně toho po neúspěšném pokusu o sebevraždu záchranná služba převezla do nemocnice a tento ukrajinsky hovořící muž by neměl být ohrožený na životě."

„V neděli po 7. hodině ráno byla záchranná služba přivolána do ulice Topolová v Záběhlicích k poraněnému muži. Třiatřicetiletý raněný byl převezen do Vinohradské nemocnice na ARO. Po 11. hodině nás volali znova na stejné místo činu k asi 35letému muži, který byl převezen do stejné nemocnice na ortopedii,“ sdělila Novinkám Jiřina Ernestová mluvčí Záchranné služby Praha.