Číšníkovi se ale odpoledne už začal zdát host podezřelý, a proto se začal dožadovat placení. Muž s úsměvem přiznal, že žádné peníze nemá, a tudíž že nic platit nebude. To však ještě netušil, že si vybral špatnou hospodu. Číšník, majitel podniku a jeden ze štamgastů vzali spravedlnost do vlastních rukou.

Skončil v nemocnici mimo jiné s frakturou dolní čelisti, zlomeninou nosních kůstek, vyraženým zubem, otřesem mozku, krvácením do pohrudnice a nemalým množstvím podlitin.mluvčí policie Bohumil Malášek

Než se podvodný host vzpamatoval, už na něj doslova pršely rány pěstmi a kopance, jeden z útočníků dokonce z kuchyně přispěchal s hrncem vroucí vody, kterou bitému muži vychrstl na krk. Muž, který se přišel zadarmo najíst, nakonec podepsal dlužní úpis v několikanásobné výši své útraty a pak byl z hospody doslova vyhozen.

„Muž skončil v nemocnici mimo jiné s frakturou dolní čelisti, zlomeninou nosních kůstek, vyraženým zubem, otřesem mozku, krvácením do pohrudnice a nemalým množstvím podlitin. K tomu má na krku opařeniny třetího stupně. Kriminalisté po prošetření případu sdělili trojici násilníků podezření z trestných činů vydírání a ublížení na zdraví. Ani svérázný host ale neujde stíhání,“ řekl policejní mluvčí Bohumil Malášek.