Nevadilo jim ani to, že je fotí hlídka městské policie, kterou na místo přivolali pobouření lidé.

„Obdrželi jsme několik telefonátů, že v ulici Na Hrázi provozují sex dva obnažení lidé. Strážnici na místě skutečně přistihli ležícího nahého muže se ztopořeným údem a ženu bez spodního prádla. Dvojice na přítomnost strážníků vůbec nereagovala. Hlídka tak musela oba aktéry důrazně upozornit, aby sexu zanechali. Až poté se začali oblékat,“ řekl šéf chebské městské policie Jiří Šmolík.

Žena na svoji obhajobu uvedla, že když to na ní přijde, tak je jí to jedno kde a jak se bude oddávat sexu. Podle strážníků muž se ženou k sobě ani nepatřili. Šlo o rychlou známost. Každý pochází z jiné části kraje. Zřejmě se seznámili v nedaleké restauraci.

Podle osloveného sexuologa takové jednání není normální. „Pokud by šlo o partičku šestnáctiletých, tak to dokážu pochopit, že si chtějí něco dokázat. Ale dvojici v tomhle věku by měl vyšetřit odborník,“ uvedl pražský sexuolog Martin Hollý.

Za sex na veřejnosti hrozí muži a ženě trestní stíhání. „Případ jsme předali včetně důkazního materiálu státní policie pro podezření ze páchání trestného činu výtržnictví,“ dodal Šmolík. V případě uznání viny mohou skončit ve vězení až na dva roky.