Hlavní obsah
Účet roku 2014 nabízí česká Fio banka

Účet roku 2014 nabízí česká Fio banka

První místo v prestižním hodnocení Fincentrum Banka roku 2014 v kategorii Účet roku získala Fio banka. Její osobní účet bez poplatků uspěl mezi 20 nominovanými bankami. Tato česká banka bodovala také v kategoriích Nejdynamičtější banka a Hypotéka roku, ve kterých se umístila na třetím místě.

Účet roku 2014 nabízí česká Fio banka
Účet roku 2014 nabízí česká Fio banka

Česká Fio banka zvítězila se svým osobním účtem a získala ocenění Účet roku 2014. Prosadila se tak mezi dvacítkou účtů bank působících v České republice a navázala na první místo z roku 2012. Odborná porota ocenila nejen to, že je Fio osobní účet bez poplatků za běžné bankovní služby, ale také novinky, které mohou klienti od letošního roku využívat, např. bezkontaktní platební karty VISA, levné SEPA platby, možnost založit si účet zdarma v 15 měnách nebo kontokorent bez poplatků za přistavení i roční obnovu.

Mezi další úspěchy této ryze české banky patří třetí místo v kategoriích Hypotéka roku a Nejdynamičtější banka. Fio hypotéka se na stupních vítězů hodnocení Banky roku ocitla poprvé a bronzovou příčku získala za své bezpoplatkové parametry i za nově zavedené garantované sazby hypoték.

„Neustále se snažíme naše produkty vylepšovat, aby byly pro klienty atraktivní a obstály v silné konkurenci, která v českém bankovním prostředí panuje. O to více nás těší, že kvality Fio osobního účtu i naší hypotéky ocenila odborná porota Banky roku. Kromě produktů se dynamicky rozvíjí i naše klientská základna, která aktuálně čítá více než 430 tisíc klientů, což je navýšení o 100 tisíc od začátku letošního roku,“ komentuje ocenění Fio banky její mluvčí Ján Franek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků