Hlavní obsah
AREKO spol s r.o.

Rakovina – nemoc z lenosti a nadbytku?

Odborníci se shodují, že s nadbytkem převážně nezdravého jídla, alkoholu, kouření, stresu a pohodlného života souvisí také čím dál častější výskyt rakoviny.

AREKO spol s r.o.
Rakovina – nemoc z lenosti a nadbytku?

Vyšší riziko onemocnění pak zaznamenávají u lidí nad 50 let. Imunitní systém především starších lidí se obvykle už neumí bez problémů vypořádat s dlouhodobým působením výše zmíněných negativních faktorů a selže. Pro nemocné pak začíná dlouhá a bolestivá cesta k uzdravení.

Za vším hledej imunitu

Dnes se vědci shodují, že společným jmenovatelem této zákeřné nemoci je snížená protinádorová imunita, která umožní patogenním buňkám nekontrolovatelné bujení – vznik rakoviny. Dokud je imunitní systém člověka silný a v pořádku, pak se sám postará o narušené buňky, které včas a bez následku zlikviduje. Jestliže imunitu oslabíme například dlouhodobým stresem, špatnou životosprávou nebo jiným vnějším vlivem, může bohužel dojít k onemocnění.

Ovosan naděje pro nemocné

Ovosan je doplněk stravy užívaný pro přirozené posílení imunity nebo jako podpůrný prostředek v boji proti rakovině. Představuje velkou naději v boji proti onkologickým onemocněním a jejich recidivám.

Jedná se o přírodní přípravek obsahující směs biologicky aktivních fosfolipidů BAF®. Přirozenou cestou nastartuje imunitní systém pacienta, který vyhledá narušené buňky, zničí je a postiženým místům pomůže v jejich regeneraci. Ovosan není návykový a nemá žádné vedlejší účinky.

Jako jednu z účinných látek využívá biologicky aktivní fosfolipid PNAE objevený v roce 1982 v Československé akademii věd. Následně byl zahájen výzkum této nadějné substance získávané z kuřecích embryí. Výsledkem výzkumu vědců byl patent ether-fosfolipidu PNAE s protinádorovým a preventivním účinkem. Ovosan posiluje šance nemocného v boji s rakovinou.

Více na www.ovosan.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků