Hlavní obsah
FAST ČR, a.s.

Osvěžte se v létě s edicí - SodaStream Doba ledová 4

SodaStream představuje limitovanou edici Doba ledová 4, která doprovází další ze série filmů Doba ledová. Milovníci dobrých limonád už od června najdou atmosféru doby ledové i na obalech sirupů, výrobníků a lahví v ledově modrém provedení.

FAST ČR, a.s.
Osvěžte se v létě s edicí - SodaStream Doba ledová 4

Limitovaná edice SodaStream Doba ledová 4 bude v létě i u vás doma.

SodaStream je originální systém pro výrobu perlivých ochucených limonád a pro nadcházející letní období nachystal edici plnou filmové tématiky. Zábavné motivy potěší na obalech čtyř sirupů, které překvapí zajímavými příchutěmi - Ledové Coly s limetkou, Ledového citronu, Ledového pomeranče nebo sirupu plného Ledových malin. Z jednoho sirupu je možné vyrobit až 12 litrů domácí limonády.

Láhev v baleníDíky této unikátní edici pro vás bude hračka vysvětlit dětem, že používání jednorázových plastových lahví můžeme omezit, když řešení šetrné k životnímu prostředí je tak zábavné. Hravou formou děti naučíte zodpovědnosti, ale také budete dbát na to, aby v létě měly dostatečný přísun tekutin. Díky edici lahví s vyobrazením postav veverky, Diega, Ellie nebo Edieho budete mít vy a vaše děti osvěžující pití vždy po ruce i se svými oblíbenými hrdiny. Dostupné bude v balení po dvou kusech.

V limitované edici naleznete i tři výrobníky. Součástí výrobníku bude zdarma tvořítko na led s motivem veverčina oříšku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků