Hlavní obsah
Obytné vozy ADRIA

Obytné vozy nabízejí opravdu pohodlné cestování

Cestování obytnými vozy je stále oblíbenější. Obytné vozy a karavany od tradičního výrobce ADRIA Mobil, které si můžete prohlédnout i zakoupit v moderním karavan salonu v Sedlčanech, nabízejí kvalitu za příznivou cenu.

Obytné vozy ADRIA
Obytné vozy nabízejí opravdu pohodlné cestování

Obytné vozy dnes nejsou jen záležitostí několika nadšenců, ale jsou moderním zázemím na rodinných dovolených, pracovních cestách a také při různých sportovních a kulturních aktivitách. V obytných vozech Adria najdete mimo jiné kompletně vybavenou koupelnu se sprchou a toaletou, topení, kuchyň s plynovým vařičem a lednicí, plnohodnotná lůžka až pro 6 osob a spoustu úložných prostor třeba i pro jízdní kola nebo skútr.

Obytné vozy ADRIA

Z široké nabídky obytných vozů Adria si vybere opravdu každý. V prodejně společnosti Karavany Sedlčany vždy najdete více než 15 modelů, které si zde můžete prohlédnout,  případně ihned zakoupit. V příjemném prostředí zde nabízejí opravdu veliký výběr. Dále Vám zde pomohou vybrat z široké nabídky příslušenství a doplňků, kterými Váš vybraný obytný vůz dovybaví. Váš obytný vůz tak může být komfortnější než domácnost.

Obytné vozy ADRIA

Aktuální nabídku skladových obytných vozů najdete na www.karavanysedlcany.cz

V Sedlčanech si obytný vůz vybere každý.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků