Hlavní obsah
Tvář projektu For You

Lucie Bílá tváří projektu ForYou

„Tento projekt je pro mě od začátku skvělý a po všech stránkách velký. Týká se žen, týká se jejich života. Život je nádherný, když jsme zdravé, ale může být nádherný, i když nám zdraví neslouží, ale nejsme na to přitom samy. A o tom projekt For You je,” vysvětluje Lucie Bílá, proč je už druhým rokem patronkou projektu For You.

Tvář projektu For You
Lucie Bílá tváří projektu ForYou

Každá osmá žena se setká s rakovinou prsu!

Projekt For You má za cíl především zvýšit podvědomí o prevenci rakoviny prsu a ženských pohlavních orgánů a pomoct ženám, které s touto nemocí bojují. Každá osmá žena se totiž setká s rakovinou prsu. Po rakovině prsu je druhý nejčastější typ rakoviny u žen karcinom děložního čípku. Ročně touto nemocí ve světě onemocní 480 000 žen, polovina z nich umírá. Čím dál více českých žen si proto sjednává pojištění For You, které jim v případě diagnózy rakoviny prsu nebo ženských pohlavních orgánů pomůže překonat těžkou životní situaci.

750 000 Kč pomůže

Ženy si půjčují peníze a prodávají šperky

Průzkumy totiž ukazují, že pro 9 z 10 žen, které prodělaly rakovinu prsu, onemocnění znamenalo také zátěž pro jejich domácí rozpočet. Výpovědi žen jsou alarmující: "Navýšení výdajů a výpadek příjmu v době onemocnění jsem řešila tak, že jsem musela prodat šperky.” Jiná pacientka vzpomíná: "Půjčkami mě zachraňoval můj partner a dcera.” Proto ženám, které onemocní rakovinou prsu nebo ženských orgánů a mají sjednané pojištění For You, ING Životní pojišťovna vyplácí až 750 000 Kč, a to jednorázově po zjištění diagnózy. Díky této vysoké částce si tak může pacientka dovolit nejlepší dostupnou péči a vykrýt výpadky příjmu.

750 000 Kč pomůže

Kromě výplaty peněz také usnadnění života

K výplatě až 750 000 Kč může pacientka využívat také asistenční služby v hodnotě 20 000 Kč. Mezi ty patří například úklid, hlídání dětí, venčení domácích zvířat či doprava na vyšetření. Tyto služby mohou pacientce usnadnit život během léčby a ušetřit jí maximum práce a starostí. Již od 200 Kč měsíčně si můžete být také vy jistá, že se v případě diagnózy dokážete postarat o sebe a svoji rodinu.

750 000 Kč pomůže

Odborník k dispozici nonstop

Navíc už první týden po sjednání For You můžete neomezeně čerpat služby telefonické asistence, které nabízejí informace z oblasti prevence, obecné zdravotní informace nebo konzultace ohledně obvyklého postupu řešení zdravotního problému.

750 000 Kč pomůže

Navíc na vás čeká luxusní dárek!

Každá z vás, která si sjedná pojištění For You, získá jako dárek trendy plátěnou tašku s logem For You a kosmetický balíček Garnier v celkové hodnotě 600 korun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků