Hlavní obsah
Dbejte na ergonomii pohybu v kuchyni.

Kuchyně na zkoušku

Koupit kuchyň je rozhodnutí na dlouhá léta. Kuchyně jsou poměrně složité. Až 60 % majitelů nových kuchyní by podruhé něco řešilo jinak. Proto poskytujeme službu „Kuchyně na zkoušku“.

Dbejte na ergonomii pohybu v kuchyni.
Kuchyně na zkoušku

Užijte si stavění kuchyně na zkoušku
Ze skříněk na podvozcích s kolečky postavíme vaši budoucí kuchyň dříve, než si ji koupíte. Přijďte k nám na „Kuchyň na zkoušku“! Tím můžete jenom získat. Vyzkoušíte si předem svou budoucí kuchyň ve skutečné velikosti a dostanete odpověď na spoustu otázek. Budete mít dostatek místa pro pracovní desku? Bude se vám pracovat pohodlně a půjde práce od ruky? Vejdou se vám všechny ukládané předměty? A budete k nim mít snadný přístup? Budete mít předem jasno, jak se budete v nové kuchyni pohybovat, co a kam uložíte. Vaše kuchyň bude pak přesně vyhovovat vašim potřebám. Naše skříňky na kolech se dají rozestavit bleskurychle do rozličných uspořádání. V klidu si vyzkoušíte, které uspořádání Vám vyhovuje. Službě „Kuchyně na zkoušku“ říkáme někdy zkušební jízda. Vdechne život vašemu projektu nové kuchyně.

Protože postavit kuchyň na zkoušku zabere nějaký čas, je potřeba si zarezervovat termín a prostor v showroomu Blum a to pomocí rezervačního formuláře >>> zde.

Kuchyň na zkoušku

Kuchyně na zkoušku

Video: BLUM s.r.o.

V nových reprezentativních prostorách firmy Blum se dozvíte, jak naše nábytkové kování nejen vypadá, ale hlavně jak funguje přímo v nábytku při jeho používání. Proto je nábytek naplněný věcmi tak, jak to bude u vás doma. Nasbíráte inspiraci pro plánování nejen kuchyní, ale také obývacího, koupelnového nebo ostatního nábytku. Pomůžeme Vám s orientací v sortimentu a představíme možnosti použití našeho kování.

Dvě tváře kuchyně: krásná & praktická

Pamatujte! Vaše kuchyň má dvě tváře. Musí být nejen krásná, ale i praktická.

Zdroj: PR článek společnosti Blum, s. r. o.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků