Hlavní obsah

Novinka na českém internetu, vyhledávač GoHome.cz, vám jednoduše umožní vybírat si mezi více než 500 000 nemovitostí v České republice. GoHome je podobný jako Gogole, ale specializuje se pouze na nemovitosti.

Klesá cena nemovitostí v České republice?

Naše technologie Vám umožní hledat nemovitosti podle Vaší aktuální potřeby. Váš dotaz není hledán jako na Google, ale náš virtuální agent rozumí Vašim dotazům a nehledá podle přesné shody dotazu. Můžete, ale také například najít nemovitosti u kterých došlo k poklesu. Po zadání termínu pokles ceny dostaneme cca 9000 nemovitostí u kterých došlo k poklesu ceny.

Hledáte byt, dům či kancelář a stále se vám nedaří najít tu správnou nabídku? Pokud nevíte, jak dál, máme pro vás řešení. Všechny zveřejněné informace, které agentury a portály mají na svých webových stránkách, GoHome okamžitě rozpoznává. GoHome je jednoduchý a rychlý, s navrženými moduly pro jednotlivé kraje jsou možné dotazy, jako je například hledám pronájem bytu v Praze 1 Praze 2 Praze 3 minimálně 70m2 do 20000 Kč atd.

Bez ohledu na to, kde hledáte nemovitost, pouze s GoHome vyhledávačem můžete procházet mezi celou nabídkou na jednom místě a udělat správné rozhodnutí.. Dotazy je možné formulovat velice jednoduše.
  
Pokud například hledáte reality v Praze zadáte jednoduchý dotaz reality Praha a robot Vám najde přes 70 000 položek. Pokud jste z Brna a zajímá Vás tato lokalita jednoduše zadáte reality Brno a dostanete výsledek s více než 14 000 nemovitostmi. A takto můžete postupovat u každého města, například Plzeň  reality Plzeň ,s více jak 4 000 výsledky či Ostrava reality Ostrava, kde Vám robot najde přes 11 000 nemovitostí.

Vyzkoušejte kvalitu serveru GoHome – nejmodernějšího vyhledávače pro reality hledejte nový domov co nejjednodušeji – www.gohome.cz. 

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků