Hlavní obsah
Equa bank nabízí jednoduché investování Foto: Equa bank

Equa bank, lídr v oblasti srozumitelného a jednoduchého digitálního bankovnictví, přišla na trh s unikátní nabídkou on-line investování. Díky této revoluční novince zvládne investovat každý. Stačí si jen zvolit investiční cíl podle životní situace a jednoduchá aplikace vás celým procesem provede.

Equa bank nabízí jednoduché investování Foto: Equa bank
Equa bank nabízí jednoduché investování

Investice do investičních fondů nejsou už jen pro vyvolené. Díky Equa bank zvládne investovat každý. On-line investování s Equa bank funguje velmi jednoduše a srozumitelně. Celý proces je postaven na plánování investičních cílů, protože jejich stanovení je základem pro úspěšné investování. Klient si po přihlášení do svého internetového bankovnictví volí z nabídky životních situací, které chce investicí řešit. V nabídce se zobrazují typické cíle, jako je například přilepšení na stáří nebo tvorba finanční rezervy.

Hlídač investičních cílů

Pomocí investiční kalkulačky si klient může svůj cíl libovolně upravovat tak, aby nejlépe vystihoval jeho potřeby. Pro snazší nastavení investice má na výběr čtyři přednastavené investiční přístupy, které se liší mírou možného výnosu a rizika. Investovat přitom může do korunových fondů od renomovaných a důvěryhodných správcovských společností. Pro investování si může navíc zvolit jakýkoli účet u Equa bank – běžný i spořicí.

Pro dosažení investičního cíle má Equa bank navíc unikátní službu – Hlídač plnění investičních cílů. Tento hlídač vyhodnocuje, zda je možné stanoveného cíle dosáhnout. Pokud ne, služba nabídne různé možnosti úpravy tak, aby se zvýšila šance na splnění cíle.

Investice při platbě kartou

Klienti si také mohou zvolit více investičních cílů s různým nastavením (délka investice, investiční přístup atd.). Mohou také kdykoli změnit nastavenou cílovou hodnotu nebo zadávat jednorázové či pravidelné investice v jednom sledu.

Unikátní je rovněž možnost automatické investice při každé platbě kartou. Klient – pokud chce – si může nastavit, jaké částky (například 10, 20 nebo 50 Kč) chce střádat při každém použití platební karty. Jakmile nastřádaná částka dosáhne 100 korun, jsou peníze v bankou stanovený den investovány. Klient tak nakupuje a současně investuje.

„Jsme první z nových bank, která takový produkt nabízí. Prioritou pro nás je jednoduchost, dostupnost a možnost vše vyřešit on-line. Vše je velmi intuitivní - ukazujeme různá modelová řešení v závislosti na velikosti investice. Všechno je přitom postaveno na jednoduché investiční kalkulačce se zobrazením různých scénářů vývoje investice. Klientům ukazujeme konzervativnější hodnoty očekávaného zhodnocení, abychom přispěli k úspěšnému plnění investičních cílů. Klienty také upozorňujeme například na nesoulad mezi zvažovanou dobou investice a investičním přístupem. To vše jim možnost investování usnadní a přiblíží,“ řekl David Kögler, ředitel investičních produktů Equa bank.


Více na www.equabank.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků