Hlavní obsah
Zonky.cz

Desítky tisíc korun šetří díky půjčce od lidí stále větší počet zájemců

Češi už si přes Zonky půjčili skoro 160 milionů. Téměř polovina z nich na refinancování, protože si rychle spočítali, že tak můžou na úrocích ušetřit až desítky procent. Klidně víc než 100 000 Kč.

Zonky.cz
Desítky tisíc korun šetří díky půjčce od lidí stále větší počet zájemců

Většině z nich stačilo přejít k Zonky (www.zonky.cz), aby bez papírování a během několika dní začali šetřit.

O 130 000 Kč méně zaplatí Vladimír ze Zlína, který si vzal v bance půjčku na dobudování fotoateliéru. Už druhým rokem mu úspěšně funguje, ale snižovat náklady není na škodu nikdy. Při úvaze o refinancování objevil Zonky (www.zonky.cz), kde představil svůj příběh se žádostí o třistatisícovou půjčku. Protože kromě ateliéru provozuje ve Zlíně také autoškolu, získal nejen důvěru 109 investorů, ale i přátelský úrok 5,99 % - skoro o polovinu nižší než původních 11,86 %, které platil bance.

Jiří z Varnsdorfu začínal se Zonky (www.zonky.cz) jako investor, a díky tomu ho napadlo převést k lidem i svou vlastní půjčku. Původní úrok 6,41 % se mu podařilo raz dva snížit na 4,99 %. A za 5 let, během kterých bude půjčených 235 000 Kč splácet, tak Jiří ušetří více než 20 000 Kč.

Paní Jarmila z Brna si vzala u banky úvěr 120 000 Kč na ukončení podnikání. Tenkrát ještě studovala, takže jí banka napařila úrok 15,14 %. Jarmila si našla práci, úspěšně dokončila vysokou školu a neměla problém úvěr splácet. Ale ten úrok! Když se dozvěděla o možnosti refinacovat u lidí, moc neváhala. A nestačila se divit, protože už díky úroku 10,99 % se Zonky (www.zonky.cz) zaplatí o 15 000 Kč méně.

Půjčka od lidí je také mnohem rychlejší než v bance. Navíc nekoukáme jen na příjmy nebo bydliště. Zajímá nás, kdo jste a co chcete dokázat. A podle vašich příběhů se rozhodují i naši investoři. Věříme vám, i když jste OSVČ nebo máma na rodičovské.

Spočítejte si vlastní úsporu v naší úvěrové kalkulačce na Zonky.cz (www.zonky.cz) nebo napište šéfce služby na lucie.tvaruzkova@zonky.cz. Každý pracovní den od 8.00 do 20.00 a o víkendu od 9.00 do 18.00 můžete taky volat naši zákaznickou linku na čísle 800 449 999. Těšíme se na vás!

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků