Hlavní obsah
Bellissima Revolution

Bellissima Revolution: Splní vaše přání

Objevte způsob, jak dosáhnout jakéhokoliv účesu díky inovativní technologii s automatickým otáčením. Bellissima Revolution pomůže vytvořit účes dle Vašeho přání, odlišný styl pro každý den. Splní Vaše představy!

Bellissima Revolution
Bellissima Revolution: Splní vaše přání

Žehlička na vlasy Bellissima Revolution je odpověď, jak vytvořit snadno a rychle styl jedné ze stovky žen, které žijí ve Vaší fantazii, ve Vašem srdci, ve Vašem světě. Buďte každý den jinou ženou a hrajte si s účesem podle nálady.

Bellissima Revolution

Srdcem Bellissima Revolution je automaticky rotující vyhřívaný válec, který dynamicky hladí vlasy pro dosažení požadovaného stylu jediným pohybem. Použití je snadné: stačí vložit pramen vlasů a obousměrný rotační pohyb válce vlasy modeluje, zatímco teplo zpevňuje jejich tvar. Vrstva Gloss Ceramic Coating zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla pro maximální ochranu Vašich vlasů, dodává lesk a eliminuje jejich krepatění.

Ještě nikdy nebylo snažší a rychlejší vytvořit požadovaný styl účesu, než se žehličkou na vlasy Bellissima Revolution. Mění Váš vzhled pro každý den. Vlnité vlasy, objemné, hladké, jak si přejete.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků