Jak se nám podařilo zjistit za vzedmutou vlnou zájemců o sázení stojí nová sázková kancelář, v níž se pouze a jenom vyhrává! Jak je to možné? Sázková kancelář totiž vznikla pod hlavičkou značky Gambrinus a najdete jí na internetové adrese www,gambrinus.cz. Je určena všem fanouškům fotbalu, sázek a dobrého piva. Na zmíněné internetové adrese lze sázet nejen na zápasy české fotbalové Gambrinus ligy, ale i dalších evropských lig. Stačí se pouze zaregistrovat na www,gambrinus.cz a poté je sázkařům automaticky připočten kredit 500 G korun. Ty mohou sázet na vybrané zápasy stejně jako v každé jiné sázkové kanceláři.

A co výhry? Každý měsíc po dobu trvání akce (3. 10. 2005 - 31. 5. 2006) si 50 nejúspěšnějších rozdělí oblečení, tašky a fotbalové míče z kolekce Gambrinus. A navíc bude na konci vyhodnoceno nejlepších 200 sázkařů, kteří se budou moci těšit na opravdu báječné ceny! Ten vůbec nejúspěšnější obdrží kredit ve výši 10 000 Kč na sázky v sázkové kanceláři Tipsport! Vypadá to, že díky nové sázkové kanceláři na www,gambrinus.cz Češi objevili novou vášeň, která by se brzy mohla stát národním sportem!

Měsíční odměňování 50 nejlepších hráčů daného měsíce

1.                                sportovní taška Gambrinus

2.                                batoh Gambrinus

3.                                fotbalový míč

4.-15.                        mikina Gambrinus

16.-35.                      tričko Gambrinus

36.-50.                      klíčenka Gambrinus

Ceny pro 200 nejlepších hráčů Nové sázkové kanceláře:

1.                                sázkový tiket Tipsport v hodnotě 10 000,- Kč

2.-3.                          240 plechovek piva Gambrinus 0,33l            

4.-20.                        cena dle vlastního výběru (let balónem, tandemový seskok padákem, bungee jumping, sportovní taška Gambrinus plná oblečení a piva )

21.-30.                      sada oblečení Gambrinus

31.-200.                    další ceny z nové kolekce Gambrinus (trička, Gambrinus        nože, Gambrinus USB porty, míče, poukázky na pivo apod. )