"V sázkové kanceláři se sází už nějaký ten pátek. Jsem sám na sebe naštvaný, že jsem se o ní dozvěděl teprve teď! Vždyť už jsem dávno mohl vyhrávat! Raději bych se neviděl," říká Jaroslav B.

A jak to vlastně celé funguje? Nová sázková kancelář vznikla pod hlavičkou značky Gambrinus a najdete jí na internetové adrese www,gambrinus.cz. Je určena všem fanouškům fotbalu, sázek a dobrého piva. Na zmíněné internetové adrese lze sázet nejen na zápasy české fotbalové Gambrinus ligy, ale i dalších evropských lig. Stačí se pouze zaregistrovat na www,gambrinus.cz  a poté je sázkařům automaticky připočten kredit 500 G korun. Ty mohou sázet na vybrané zápasy stejně jako v každé jiné sázkové kanceláři.

A co výhry? Každý měsíc po dobu trvání akce (3. 10. 2005 - 31. 5. 2006) si 50 nejúspěšnějších rozdělí oblečení, tašky a fotbalové míče z kolekce Gambrinus. A navíc bude na konci vyhodnoceno nejlepších 200 sázkařů, kteří se budou moci těšit na opravdu báječné ceny! Ten vůbec nejúspěšnější obdrží kredit ve výši 10 000 korun na sázky v sázkové kanceláři Tipsport! Jaroslav B. k tomu se smíchem dodává: "Sebe bych sice raději neviděl, ale chtěl bych vidět toho, komu by se takováhle sázková kancelář nezamlouvala!"

Měsíční odměňování 50 nejlepších hráčů daného měsíce

1.                                sportovní taška Gambrinus

2.                                batoh Gambrinus

3.                                fotbalový míč

4.-15.                        mikina Gambrinus

16.-35.                      tričko Gambrinus

36.-50.                      klíčenka Gambrinus

Ceny pro 200 nejlepších hráčů Nové sázkové kanceláře:

1.                                sázkový tiket Tipsport v hodnotě 10 000,- Kč

2.-3.                          240 plechovek piva Gambrinus 0,33l            

4.-20.                        cena dle vlastního výběru (let balónem, tandemový seskok padákem, bungee jumping, sportovní taška Gambrinus plná oblečení a piva )

21.-30.                      sada oblečení Gambrinus

31.-200.                    další ceny z nové kolekce Gambrinus (trička, Gambrinus        nože, Gambrinus USB porty, míče, poukázky na pivo apod. )