Při stavbě či rekonstrukci venkovních prostor je důležité vybrat ten správný výrobek, který padne vašemu stylu. Na naší výstavní ploše můžete na vlastní oči vidět barvy výrobků, jejich povrchové úpravy a materiály. Rádi vám poradíme s výběrem typu, barvy a povrchu výrobku s ohledem na jeho použití.

Dlažba CSB - LEGANTO s ochranou proti znečištění

Dlažba CSB - LEGANTO s ochranou proti znečištění

V široké nabídce produktů pro malou venkovní architekturu naleznete dlažbu, stavební prvky pro stavbu plotů či opěrných a okrasných zdí a další doplňky pro krásný dům a zahradu. CSBETON Design Centrum je prémiovou vzorkovnou pro konečné spotřebitele s inspirativní venkovní expozicí.

Eleganci může dodat kombinace formátů a povrchů, na obrázku například CSB - FORMELA hladká a CSB - ALTO EVO reliéfní.

Eleganci může dodat kombinace formátů a povrchů, na obrázku například CSB - FORMELA hladká a CSB - ALTO EVO reliéfní.

Naše Design Centrum je součástí prostor pro milovníky designu, New Living Center. Můžete nás navštívit již od 11. 9. a to od pondělí do pátku, od 9:00 do 19:00 a v sobotu od 9:00 do 17:00, na adrese Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 13 – Stodůlky. Pro osobní konzultace doporučujeme sjednat schůzku předem.

Vzorkovníky vybraných povrchů a barev pro vaši inspiraci vám pomohou v rozhodování. V popředí například dlažba s reliéfem dřeva CSB – LIGNEO

Vzorkovníky vybraných povrchů a barev pro vaši inspiraci vám pomohou v rozhodování. V popředí například dlažba s reliéfem dřeva CSB – LIGNEO

Parkování je k dispozici a tak neztrácejte čas a přijďte k nám načerpat inspiraci. Těšíme se na brzké setkání.

CSB – NATURBLOK nabízí rozmanité řešení vedení zdí. Spolu s dalšími doplňky jako CSB - NATURBLOK SCHOD a CSB – NATURBLOK OHNIŠTĚ lze vytvořit velkolepou kompozici s funkčními prvky.

CSB – NATURBLOK nabízí rozmanité řešení vedení zdí. Spolu s dalšími doplňky jako CSB - NATURBLOK SCHOD a CSB – NATURBLOK OHNIŠTĚ lze vytvořit velkolepou kompozici s funkčními prvky.