Jak zvládnout hodiny dojíždění do práce a zpět? Vyzvednu děti ze školy včas? Stihnu dát oblek do čistírny? Otázky, které si každodenně pokládá mnoho z nás. O co by to bylo lehčí, kdyby existovalo místo, kde mohu pracovat, vyřídit všechny povinnosti a v uspořeném čase si navíc zacvičit nebo se navečeřet s rodinou v hezkém prostředí.

Vodní prvek a zeleň mezi budovami

Vodní prvek a zeleň mezi budovami

FOTO: BB Centrum

Takovým místem je BB Centrum, které Passerinvest Group, developer projektu, buduje již přes 20 let. Dnes je BB Centrum největším multifunkčním areálem nejen v České republice, ale i v celoevropském měřítku. Jeho 17 budov zasazených v zelených parcích s fontánami a relaxačními místy nabízí více než 13 000 pracovních míst, na dvě stovky bytů, wellness a fitness centrum, základní a mateřskou školu i kulturní vyžití.

Baaruv park s velkou vodní fontánou a Rezidenční park Baarova

Baaruv park s velkou vodní fontánou a Rezidenční park Baarova

FOTO: BB Centrum

V celém areálu najdete dětská hřiště, více než dvě desítky restaurací, kaváren a síť nejrůznějších obchodů a služeb od zdravotnických přes finanční až po kosmetické. Dostupné parkování na veřejných parkovištích je samozřejmostí. To vše je BB Centrum, dobrá adresa nejen pro firmy, ale i celou rodinu.

dětské hřiště v parku Brumlovka

Dětské hřiště v parku Brumlovka

FOTO: BB Centrum