Přístroj Fotona Dynamis dokáže podle odborníků vyřešit většinu kožních problémů a jako první v nové generaci ho nabízí pražská klinika estetické medicíny Petra Clinic.

Výzkumy prokazují, že až 92% žen bez rozdílu věku je nespokojených se svou pletí. V mladším věku je trápí především akné a rozšířené póry, starší ženy si nejčastěji stěžují na vrásky, povadlou pleť, pigmentové skvrny. Velmi často se nejedná o izolovanou obtíž, ale o souběh několika problémů naráz.

Petra Clinic health s.r.o.

Petra Clinic health s.r.o.

Pokud i vás trápí kožní problémy a jako většina lidí nejste spokojeni se zdlouhavým a neefektivním postupem běžných dermatologických zařízení, mohl by pro vás být příchod tohoto unikátního přístroje do Česka doslova vysvobozením. Podle odborníků si tento systém laserů dokáže poradit s problémy od červených žilek, pigmentových skvrn, akné, vrásek, névů, mateřských znamének, bradavic až po kožní výrůstky, jizvy a další dermatologické obtíže včetně nerovností pleti.

Petra Clinic health s.r.o.

Petra Clinic health s.r.o.

„Přístroj má v zahraničí neuvěřitelné výsledky, což máme potvrzeno nejenom od kolegů z oboru, ale především jednotlivých pacientů. Lasery Fotona mají více než padesátiletou tradici a jsou právem považovány za jedny z nejlepších na světě,“ prozrazuje zakladatelka Petra Clinic Petra Řehořková, která se jako první rozhodla přístroj do svého zařízení zakoupit a představuje ho na svých stránkách www.petraclinic.cz

Petra Clinic health s.r.o.

Petra Clinic health s.r.o.

Zákrok přístrojem Fotona Dynamis obvykle netrvá déle než hodinu. Na rozdíl od většiny laserů používaných u nás je frakční laser velmi šetrný k pleti a dokáže se přesně zaměřit na konkrétní místo v hlubší epidemis, aniž by poškodil svrchní část pokožky. Omlazení má dlouhodobý efekt, protože kolagen je stimulován v pleti ještě po dobu dalších 3 – 6 měsíců po posledním zákroku.

Petra Clinic health s.r.o.

Petra Clinic health s.r.o.

„Škála obtíží, které dokáže tento přístroj vyřešit je velmi široká díky systému variabilních nástavců a možnosti přesného a citlivého nastavení. Mimořádně dobrých výsledků dosahuje také při permanentní epilaci ochlupení, léčbě akutního akné a nehtových plísní. Terapie je účelná a naprosto bezpečná,“ doplňuje Petra Řehořková.

Abyste dosáhli požadovaného efektu, postačí mnohdy absolvovat jen jedno ošetření. Více se dozvíte na vstupní konzultaci, kdy s vámi dermatolog rozebere vaši diagnózu a navrhne postup, který je vhodný pro řešení vašeho konkrétního problému.  www.petraclinic.cz.