Aby terasa dobře sloužila a co nejdéle hezky vypadala, myslete na výběr prověřeného materiálu. Zvolte ten, u něhož vám je prodejce schopen doložit výsledky zkoušek, certifikáty nebo hygienické atesty. K takovým patří kompozitní terasový systém Twinson od společnosti Inoutic.

Díky snadné údržbě jde o velmi komfortní venkovní systém, ze kterého se budete moci radovat po dlouhou dobu. Poskytovaná záruka až 25 let.

Díky snadné údržbě jde o velmi komfortní venkovní systém, ze kterého se budete moci radovat po dlouhou dobu. Poskytovaná záruka až 25 let.

FOTO: Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.

Twinson v sobě spojuje to nejlepší - odolnost a trvanlivost PVC s hřejivým pocitem dřeva. Je recyklovatelný, voděvzdorný, nekroutí se, ani se neštěpí a snadno se montuje. Pro svůj neklouzavý a rychleschnoucí povrch je ideální i pro obložení ploch u bazénů. Je odolný proti vlhkosti, plísním, škůdcům či dřevokazným houbám. V případě ušpinění stačí povrch ostříkat vysokotlakým čističem.

Video

Inspirujte se - montáž terasy z Twinsonu

Terasový systém Twinson je v nabídce ve 4 variantách, které uspokojí představy každého stavebníka. Novinkou na trhu je Twinson Massive pro terasy se zaoblenými tvary. Vybírat lze z 8 odstínů, což je nejvíce na trhu.

Twinson Massive umožňuje realizaci teras a obložení bazénů v organických – zaoblených tvarech.

Twinson Massive umožňuje realizaci teras a obložení bazénů v organických – zaoblených tvarech.

FOTO: Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.

Kontakty na certifikované prodejce najdete na www.inoutic.cz.