Už samotná příprava i stolování, může být zážitkem na vysoké úrovni navíc prospívající Vašemu zdraví. Z této filosofie vycházejte i při výběru zboží. Dávejte stejný důraz na kvalitu provedení, design a rovnou měrou i na ušlechtilé materiály pro zdravé vaření.

Jaké nádobí doporučujeme?

V katalogu kuchyňského vybavení Kulina.cz se podařilo sestavit výběr špičkových výrobců v dané oblasti. Řadu z nich zastupuje Kulina.cz v Česku exkluzivně v čele s WMF. Odpovídají tomu i rozumné ceny a šíře sortimentu, které jinde hned tak nenajdete.

Ušlechtilé materiály – zdraví a dlouhá životnost

Pokud se vařením zabýváte delší dobu, značka WMF Vám je určitě povědomá. Kromě kvality provedení s německou pečlivostí klade při výrobě i velký důraz na materiály, které neuvolňují žádné nebezpečné látky a zároveň umožní šetrné způsoby teplené úpravy. To vše se zachováním všech klíčových výživových látek v potravinách ať už používáte nádobí, příbory, designové nádobí, či ostatní pomocníky do kuchyně.

Kulina.cz však zdaleka není jenom prémiový obchod s nádobím. Díky obrovské šíři sortimentu, jež je zastoupeno i velkou řadou dalších věhlasných značek, v současné době téměř 5000 produktů, je Kulina.cz komplexním dodavatelem všeho, co byste mohli v kuchyni nebo u stolu potřebovat. Jsou to také například příbory s 30 různými vzory a tvary včetně postříbřených a celostříbrných, luxusní náčiní pro přípravu kávy a čaje, špičkové sklenice na víno Riedel nebo všechny malé nezbytnosti, které potřebujete ke stolování.

Které další známé značky na Kulina.cz naleznete?

Kaiser – pečící formy a pomůcky německé výroby.
Mauviel
– tradiční francouzské měděné nádobí nejvyšší kvality.
Revol
– špičkový francouzský kulinářský porcelán.
Emile Henry
– prvotřídní francouzská keramika.
Riedel
– rakouský specialista na sklenice a karafy na víno.
Staub
– francouzské smaltované litinové nádobí.
Wesco
– designové odpadkové koše a doplňky do kuchyně.

Všechno nádobí a kuchyňské vybavení na Kulina.cz pojí kvalita a dlouholetá výdrž v plném nasazení v kuchyni.

Síla obchodu Kulina.cz se projevuje i tím, že kuchyňské vybavení distribuuje z vlastního skladu a z vlastních zásob, které umožní snadný výběr a rychlé odbavení. K tomu patří i možnost osobního vyzvednutí rovnou na skladě s pohodlným parkováním v areálu WESTPOINT DISTRIBUTION PARK, U silnice 949/11 na Praze 6. K dispozici je i bezplatná linka 800 112 212.