Jak můžete získat zhodnocení vkladu 10 %?

Mimořádná nabídka je určena všem novým klientům, kteří si uzavřou od 12. října do 31. prosince 2009 prvotní smlouvu o stavebním spoření u ČMSS na cílovou částku minimálně 300 000 Kč a do konce března 2009 zaplatí plnou úhradu za uzavření smlouvy a zároveň vloží na svůj účet stavebního spoření vklad ve výši 30 000 Kč.

 

Jaké výhody má stavební spoření?

Kromě výše zmíněných výhod je podstatné, že úroky z vkladů jsou osvobozeny od daně z příjmů a kromě toho jsou i pojištěny, což je v dnešní době velkou devizou.

Klienti jistě ocení přístup k široké nabídce překlenovacích úvěrů pro okamžité financování bydlení a možnost čerpat v budoucnu úvěr ze stavebního spoření s pevnou roční úrokovou sazbou 3,7 % v tarifu Atraktiv.

 

Proč využít k financování bydlení právě úvěry ze stavebního spoření?

Pravdou je, že jen málokdo si může dovolit financovat bydlení z vlastních zdrojů. Ať bude v budoucnu rekonstruovat nebo pořizovat bydlení, již dnes zná výši úrokové sazby, kterou bude moci využít. Úvěry ze stavebního spoření jsou bezpečné, klienti totiž mají garantovány pevné úrokové sazby a znají výše měsíčních splátek až do úplného splacení. Sazby jsou nezávislé na tržních úrocích.

 

Stavební spoření vyřídíte z pohodlí domova

Českomoravská stavební spořitelna si již tradičně zakládá na tom, že zkušení finanční poradci jsou klientům po domluvě kdykoli a kdekoli k dispozici. Vždy se snaží hledat řešení na míru klientových přání a potřeb. Klienti jsou tak nezávislí na otevírací době, mohou si sjednat schůzku po domluvě s finančním poradcem téměř kdykoli a kdekoli.

 

Více informací o současné nabídce Vám ochotně poskytnou finanční poradci ČMSS nebo je najdete na www.cmss.cz.