Hlavní obsah

Zuzana Belohorcová moderuje show v rádiu

Zuzana Belohorcová, bývalá moderátorka erotického pořadu Peříčko, od pondělka uvádí novou interaktivní talkshow na Evropě 2. Dvouhodinový pořad s názvem Zuzanight se věnuje modernímu životnímu stylu a zajímavostem s ním spojených. Posluchači si pohlednou blondýnku mohou naladit každý všední den od 20. do 22. hodiny.

Zuzana Belohorcová moderuje show v rádiu

Belohorcová se bude v pořadu zabývat atraktivními sporty či láskou, ale také módou a hudbou. Neopomene ani témata, která obecně zajímají současnou mladou generaci.

"Evropa 2 je trendové moderní rádio pro mladé. Posluchači vědí, že je provázíme světem moderní muziky, showbyznysu a životního stylu," vysvětlil Petr Vladyka, ředitel programu Evropy 2.

K hostům bude promlouvat slovensky

Každé vydání bude tématicky zaměřeno na určitou oblast a v rámci možností si bude moderátorka do studia zvát hosty.

"Když budou tématem hudební festivaly, přizveme některého z interpretů, kteří tam budou vystupovat. Jindy bude téma věnováno třeba adrenalinovým sportům, a tak požádáme o účast někoho z našich známých sportovců," nastínil Vladyka.

Pořad Zuzanight je vysílán živě a mohou do něj vstupovat posluchači, budou-li se chtít telefonicky podělit s ostatními o vlastní zážitky či zkušenosti. 

"Ideální osobou, která se pro tento neformálně pojatý a trendový pořad skvěle hodí, je právě Zuzana Belohorcová, která doplní tým našich moderátorů," dodal Vladyka s tím, že moderátorku ve vysílání uslyšíme mluvit její mateřštinou, tedy slovensky.

Hlasujte v anketě pod článkem:
Poslechnete si Zuzanu Belohorcovou v jejím novém pořadu?
Anketa
Poslechnete si Zuzanu Belohorcovou v jejím novém pořadu?
Ano
32.5 %
Ne
67.5 %
Celkem hlasovalo 732 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků