Hlavní obsah
Svatba se ne vždy podaří. Někdy se dokonce ani neuskuteční. Důležité je zkusit si zachovat zdravý nadhled. Foto: Profimedia.cz

Zrušená svatba se stala požehnáním pro bezdomovce

Když se na poslední chvíli zruší svatba, je to obvykle malá tragédie pro všechny zúčastněné. Nejinak tomu bylo i při svatbě v Kalifornii, kdy se prý partneři dohodli na zrušení svatby necelých 48 hodin předem. Vzhledem k tomu, že rezervace byly nevratné, rozhodla se matka nevěsty, že by připravená hostina aspoň mohla nakrmit bezdomovce a udělat krásný den jim.

Svatba se ne vždy podaří. Někdy se dokonce ani neuskuteční. Důležité je zkusit si zachovat zdravý nadhled. Foto: Profimedia.cz
Zrušená svatba se stala požehnáním pro bezdomovce

Matka nevěsty Kari Duaneová byla zdrcená, když se dozvěděla, že se svatba její dcery ruší. Vše bylo o to složitější, že si partneři rozhodli zakoupit balíček od svatební společnosti, který byl nevratný, a tak nebylo možné ani dílčí části zrušit a minimalizovat tak ztráty. Balíček, jen tak pro informaci, vyšel v přepočtu na 830 tisíc korun.

Rodina nevěsty neváhala a místo toho, aby vše zcela zrušila, tak vyhlásila hostinu pro bezdomovce. Na steak, lososa, salát a další delikatesy jich nakonec dorazilo devět desítek. Jeden z nich, Abdulláh Rašad, dorazil i se svou manželkou a pěti dětmi.

„Když si procházíte těžkým obdobím a marně se snažíte umožnit své rodině něco trochu odlišného, je to opravdové požehnání,” řekl Rašad zdejší televizní stanici KCRA.

Odletí do Belize

Matka nevěsty měla prý následně z celého dne smíšené pocity: „Ačkoliv mně i mému manželovi bylo velmi líto naší dcery, bylo opravdu příjemné vidět tolik lidí, jak si upřímně užívají jídlo.“

Drobnou útěchou pro matku i její dceru pak může být ještě to, že součástí svatebního balíčku byla i cesta do karibského ráje a oblíbené destinace pro svatební cesty - Belize. Nevěsta na ni nakonec odletí se svou matkou v neděli.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků