Hlavní obsah

Zlata Adamovská si užívá na večírcích jako zamlada

V poslední době se začíná objevovat herečka Zlata Adamovská stále více na různých společenských večírcích a akcích. Sice ještě nemá na známé pařmenky Agátu Hanychovou a Dominiku Mesarošovou, ale začíná je zdatně dohánět. Je vidět, že jí návrat na televizní obrazovky opravdu prospívá.

Zlata Adamovská si užívá na večírcích jako zamlada

Nyní se objevila Adamovská na večírku značky Lancôme, který se konal u příležitosti představení nové vůně Lancôme Magnifique. "Na novou vůni jsem se těšila a navíc dnes slavím svátek, a tak se dnešní den přeměnil v příjemný voňavý svátek“, uvedla Zlata Adamovská.

Na rozdíl od mladších celebrit si Adamovská akce velmi dobře vybírá a rozhodně ji nezajímá, kde je alkohol zadarmo. S manželem Radkem Johnem se sice dobrému vínu jistě nebrání, ale není to hlavní faktor, podle kterého se rozhodují, na jaké akci se spolu ukážou.

:. Zlata Adamovská (vpravo) s Andreou Kalivodovou.

Adamovská nebyla rozhodně sama, kdo si nenechal voňavou party ujít. Objevily se například Kristina Bastien-Kloubková, Zdeňka Žádníková Volencová, Lucie Králová s manželem Zdeňkem Kaufmannem, Míša Mauerová, Klára Doležalová, Petra-Eliáš Voláková, Radka Kocurová či Ivana Chýlková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků