Hlavní obsah
 

Ženich a nevěsta přijeli k oltáři na dráze zip line

Tradiční příchod k oltáři je nuda, řekl si jeden americký pár a rozhodl se svou svatbu trochu oživit. Snoubenci tak zvolili trochu adrenalinový přístup a k oltáři přijeli na dráze zip line. Nevydařilo se jim to však dokonale, zůstali totiž viset pár metrů před koncem lana.

 
Ženich a nevěsta přijeli k oltáři na dráze zip line

Když Lauren Busharová a Ben Youngkin při plánování svatby zjistili, že jimi vybrané místo obřadu v Severní Karolíně disponuje také dráhou zip line, měli hned jasno. Vynechali tak běžný příchod k oltáři a raději se k němu svezli.

„Udělali jsme to proto, že je to skvělé. Také jsme chtěli pobavit naše hosty, a vlastně i nás samotné,“ řekla k neobvyklému nápadu Busharová.

Věci ale nešly úplně podle plánu, pár totiž nedojel až na úplný konec lana. Posledních pár metrů se tak museli „dotlačit“ sami. Tyto záběry už ovšem nezveřejnili. Poté už svatba probíhala jako na drátkách.

BEZ KOMENTÁŘE: Lávka se svatebčany se převrátila a vyklopila je do jezera

Video: Remedy Films

Tato malá kaňka na jinak dokonalé svatbě působí směšně ve srovnání s květnovou svatbou jiného amerického páru. Po obřadu se svatebčané fotili na lávce, ta se ale převrátila a všechny je vyklopila do jezera. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků