Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Žena porodila mezi regály s toaletními papíry

Toaletní papír se kvůli pandemii nového koronaviru, přesněji řečeno kvůli panice z pandemie, stal nedostatkovým zbožím, které lidi vykupují ve velkém a o kterém se ve velkém i píše. Není tedy divu, že když žena v obchodním centru v americkém Missouri začala rodit, bylo to mezi regály s výše zmíněným hygienickým zbožím.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Žena porodila mezi regály s toaletními papíry

Příběh neočekávaného porodu s dobrým koncem se odehrál v obchodě řetězce Walmart ve Springfieldu minulou středu a informovala o něm místní televizní stanice KY3. Žena v pokročilém stadiu těhotenství vstoupila do obchodu a u regálů s toaletním papírem jí praskla voda.

Pracovníkům obchodu, kteří přiběhli na místo, se ještě svěřila, že její poslední dítě se narodilo během třiceti minut a že předpokládá, že i tohle bude chtít na svět hodně rychle. Zaměstnanci kolem ní roztáhli deky, aby měla žena alespoň nějaké soukromí.

„Říkali jsme si, co teď budeme dělat? Naštěstí byla v obchodě zdravotní sestřička z porodnice,“ uvedla manažerka obchodu Jessica Hinkleová. Sestřička měla s sebou i zdravotnické rukavice a okamžitě se pustila do práce. Za chvíli na místo dorazili i hasiči z nedaleké stanice a začali pomáhat.

Během tři čtvrtě hodiny se mezi regály ozval dětský křik, miminko přišlo na svět bez sebemenších problémů. Maminka se dočkala potlesku od přihlížejících, kteří alespoň na chvíli zapomněli na vykupování potravin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků